Par KLIKK

Lielākais iekštelpu ģimenes izklaides parks Latvijā

Par mums

Mums ļoti svarīga ir KLIKK centra atmosfēra, lai jums šeit būtu silta sajūta un vienmēr vēlme atgriezties.

KLIKK ģimene
Kaspars, Lāsma, Ilvija, Kristers un Kristaps

KLIKK ir ģimenes uzņēmums, tas atspoguļots arī nosaukumā, kurā apvienoti mūsu ģimenes locekļu iniciāļi – Kaspars, Lāsma, Ilvija, Kristers, Kristaps.

Klikk apvieno ne tikai mūsu vārdus, bet arī mūsu uzskatus – mēs ticam, ka ģimene vieno visas paaudzes un tai jāturas kopā, it īpaši šajā digitālajā laikmetā, kad arvien mazāk laika veltām viens otram, un tādēļ savstarpējā saskarsme top īpaši svarīga. Mūsu mērķis ir sniegt ģimenēm šo burvīgo iespēju – būt kopā, pavadīt laiku patīkamā veidā, lai katrs justos iederīgs.

2019
Dzimst ideja par ģimenes izklaides centru
2020
KLIKK centra iekārotšana
2021
KLIKK centra atklāšana
2022
Arvien jaunas atrakcijas

4 iemesli apmeklēt klikk

01.

Atpūta

KLIKK ir ģimenes atpūtas un izklaides centrs, kas piemērots visām vecuma grupām, un kur katrs atradīs sev tīkamu nodarbi.

02.

Atmosfēra

Mums ļoti svarīga ir KLIKK centra atmosfēra, jo uzskatām, ka radošā un iedvesmojošā vidē spēja augt un pilnveidoties ir krietni lielāka. 

03.

Ātrums

Mūsu kartinga trase ir 260 m gara, un vienīgā divu līmeņu iekštelpu trase Baltijā. No citām Latvijas trasēm tā atšķirās ar interesanto trajektoriju.

04.

Labsajūta

Esam ļoti rūpīgi strādājuši pie KLIKK kafe ēdienkartes, lai veicinātu jūsu labsajūtu, kamēr ciemojaties pie mums.

Ko saka mūsu viesi

Niks Borits

“Esmu gadiem gaidijis to brīdi, kad Siguldā attīstīsies šie sporta veidi un būs pieejams šāds skeitparks. Ceru, ka rampas būs lielas, ar dažādām grūtību pakāpēm. Domāju, ka šis jaunais centrs palīdzēs attīstīties visiem sportot gribētājiem.”

Niks Borīts

“Šāds centrs noteikti ir vajadzīgs Siguldā, tas ļaus bērniem, jauniešiem un arī vecākiem pavadīt laiku kopā un izklaidēties. Žēl, ka šī brīža situācija neļauj šo centru atvērt un tam darboties.”

Mairita Cilinberga
Klikk

“Forši, ka tiek veidotas šādas izklaides vietas jauniešiem un ģimenēm. Gaidam, kad Klikk centrs varēs atvērties ar pilnu jaudu.

Mārtiņš Vabulis
Scroll to Top