Sports

KLIKK centra piedzīvojumu nometne "KLIKKsīšu piedzīvojums"

Šajā vasarā KLIKKsīšu ģimene pavadīs laiku kopā ar bērniem radošās nometnēs, kurās nedēļas garumā veiksim aizraujošu un attīstošu uzdevumu – dalīsimies KLIKKsīšu komandās, veidosim stāstu caur deju, sporta un prātošanas aktivitātēm, kuru atrādīsim vecākiem nometnes noslēguma dienā pie dabas.

Nometnes laikā paredzēts:
KLIKK centrs un tā apkārtne – radošas darbošanās, attīstoši udevumi, dejas, sporta aktivitātes un rotaļas, izaicinājumi KLIKK centra aktivitāšu zonās, izbraucieni un pastaigas Siguldas apkārtnē. 

Allažmuižā – drošā un ierobežotā teritorijā pavadīsim nometnes noslēguma dienu, kuras laikā izmēģināsim spēkus izbraucienos ar SUP dēļiem, spēlēsim dažādas spēles, rotaļāsimies piepūšamajā atrakcijā, nodarbosimies ar sporta aktivitātēm un sagaidīsim vecākus, lai turpinātu pavadīt laiku pie dabas.

No 17. līdz 21. jūnijam
No 1. līdz 5. jūlijam
No 12. līdz 16. augustam

ELEKTROKARTINGU ČEMPIONĀTS "KLIKK kart JUNIOR cup"

Neatkarīgi no sagatavotības līmeņa, ikvienam kartinga braucējam līdz 14 gadiem (ieskaitot) iespējams piedalīties sacensībās un izmantot iespēju iejusties autosportistu lomā.

9. un 23. augusts septembris
Pieteikšanās iesildīšanās braucienam 21. jūlijā plkst. 18.00, rakstot uz e-pastu warmuprace@gmail.com!
KLIKK kart junior cup elektrokartingu čempionāts divos posmos

KLIKK ekstrēmo sporta veidu nodarbības

Ikvienam vecumā no 4 līdz 16 gadiem ir iespēja piedalīties vispārīgās sporta nodarbībās, kā arī kartinga nodarbībās. Treniņos tiks izmantots KLIKK centra batutu parks, skeitparks, un kartinga trase.

Nākotnē plānotas nometnes.

BMX/MTB un SCOOTER nodarbības norisinās atsevišķi, piesakoties pa tālruni 29715398.

Šī mācību gada pēdejā nodarbība 2.maijā
KLIKK centra sporta un kartinga nodarbības

Scooter

Treniņi ir piemēroti jebkuram vecumam un sagatavotības līmenim.

Katru otrdienu un ceturtdienu, plkst. 17:00

Treniņa ilgums - 1 stunda.

Ronijs KLIKK

“Mani sauc Ronijs. Ir simtiem triku kurus man bija jāmācās ilgi, bet braukājot ar skūteri ilgāk par 7 gadiem, esmu atradis mazos noslēpumus kā ātrāk un pareizi iemācīties trikus vai kā pareizi jāsāk braukāt. Ja tu lauz galvu kā uztaisīt to vienu triku vai nezini kā iesākt braukāt, esmu te lai tev palīdzētu.”

Treneris

ELEKTROKARTINGU ČEMPIONĀTS "KLIKK kart"

Neatkarīgi no sagatavotības līmeņa, ikvienam interesentam iespējams piedalīties sacensībās un izmantot iespēju iejusties autosportistu lomā.

13., 20., 27. septembris
Pieteikšanās iesildīšanās braucienam 21. jūlijā plkst. 18.00, rakstot uz e-pastu warmuprace@gmail.com!
KLIKK Spring kart elektrokartinga čempionāts

Sieviešu dienas elektrokartinga sacensības

Apburošas, šarmantas, brīnišķīgas, jo īpaši adrenalīna un cīņas spara pilnas, sievietes pulcēsies, lai pārspētu stereotipus un parādītu, ka ne tikai sievietes spēj skriet papēžos, darīt desmit lietas reizē, bet parādīt sevi trasē, piesakies!

2025. gada marts
Sieviešus dienas sacensības un reģistrēšanās klikk.lv

ELEKTROKARTINGA SACENSĪBU SĒRIJA "Brauciens pēc skaidras naudas"

Dalībai pieteikties iespējams ikviens, kurš vēlas izjust sacensību garu un piedalīties aizraujošā piedzīvojumā.

21. janvāris, 4. februāris, 18. februāris
Pieteikšanās iesildīšanās braucienam 21. jūlijā plkst. 18.00, rakstot uz e-pastu warmuprace@gmail.com!
Elektrokartingu sacensību sērija

BMX

Treniņi ir piemēroti jebkuram vecumam un sagatavotības līmenim.

Katru pirmdienu, plkst. 17:00

Treniņa ilgums - 1 stunda.

Kristaps Reimanis

“Mani sauc Kristaps, esmu sponsorēts BMX braucējs un pārstāvu Ņujorkas kompāniju KINK BMX, kā arī braucu PARBMX komandā, kas ir lielākais bmx veikals Baltijā. Esmu piedalījies dažādos video projektos Spānijā, Grieķijā un citviet Eiropā, kā arī ieguvis godalgotas vietas starptautiskās sacensībās. Papildus BMX treniņiem, paralēli trenējos arī boksā un MMA, kas manuprāt lieliski audzina disciplīnu, uzlabo veiklības un līdzsvara prasmes. Vēlos savas zināšanas un prasmes nodot citiem, tapēc piesakies BMX treniņiem KLIKK centrā!”

Treneris

Skateboard

Treniņi ir piemēroti jebkuram vecumam un sagatavotības līmenim.

Treniņi notiek piektdienās, sākums 18:00

Treniņa ilgums - 1 stunda.

Artis

“Mani sauc Arts. Ar skeitbordu nodarbojos jau aptuveni 20 gadus. Esmu sertificēts treneris un vadu Rīgas Skeitborda skolu, kur arī darbojos kā treneris 8 gadus. Šo gadu laikā esmu atradis, izpētījis un noslīpējis skeitborda pamatu mācīšanas tehnikas, lai varētu ikvienam dot iespēju ātri un droši apgūt vēlamās skeitborda iemaņas un trikus. Skeitbords ir ļoti daudzpusīgs sporta veids un katrs var atrast ko konkrētu, kas sniedz prieku un ļauj izjust brīvību ko sneidz skeitošana.”

Arts

Treneris

KLIKK SKEITPARKA FESTIVĀLS

Ekstrēmo sporta veidu festivāls – izaicinājumu, balvas, iedvesmojoši viesi!

Tiekamies nākamgad!
Pieteikšanās, rakstot uz e-pastu rezervacijas@klikk.lv

KLIKK kartinga nometne

Vēlies, lai Tavs mazais censonis kļūst par nākamo KLIKK racing pilotu? KLIKK centra kartinga nometne ir lieliska iespēja iegūt prasmes kartinga braukšanā, apgūstot stratēģijas plānošanu, trajektorijas analīzi un citas nozīmīgas teorētiskas un praktiskas zināšanas!

Pavadīsim aizraujošu nedēļu no 8. līdz 12. jūlijam KLIKK centra kartinga nometnē, kurā brauksim ar kartingu, nodarbosimies ar dažādām sporta aktivitātēm un dosimies atpūsties pie dabas, spēlējot spēles un braucot ar SUP dēļiem!

Nometne paredzēta bērniem no 130 cm, kā arī tiem bērniem, kas vēlas uzsākt vai nupat uzsākuši savas gaitas kartinga sportā!

Ēdināšanu nodrošinās KLIKK centra KLIKK kafe.

2025. gada vasarā
KLIKK centra kartinga nometne bērniem un jauniešiem

Piesakies treniņam

Treniņu veidi

SPORTS

BMX/MTB

KARTINGI

SCOOTER

INLINE

Scroll to Top