Privātuma politika

Mēs esam izklaides un atpūtas centrs KLIKK. Ja izmantojat mūsu tīmekļa vietni klikk.lv, no Jums var tikt prasīta personiska rakstura informācija, ieskaitot informāciju, kas nepieciešama, lai rezervētu pakalpojumu un izveidotu lietotāja kontu.

Jūsu paziņotos personas datus mēs izmantosim tikai tiem mērķiem, kuriem tie sniegti. Šie dati ļaus KLIKK Centram izpildīt savas saistības ar Jums un tiks izmantoti šādiem nolūkiem: klikk.lv pakalpojumu rezervēšanas un pārvaldības programmām, uzskaitei, drošības pasākumiem, pārvaldības un juridiskiem mērķiem.

Trešās puses

Šiem nolūkiem mums var rasties nepieciešamība nodot Jūsu personiskos datus uzņēmumiem, kas mūsu uzdevumā nodrošina KLIKK Centra pakalpojumu plānošanu un norēķinus par pakalpojumiem.

Tīmekļa vietnes izsekošanas kodi

klikk.lv neizmanto tīmekļa vietnes izsekošanas kodus.

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kurus serveris, uz kura ir novietota klikk.lv vietne, pārsūta Jūsu datora pārlūkprogrammai ik reizi, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni. Tie tiek vai nu saglabāti, vai noraidīti atkarībā no jūsu pārlūkprogrammas iestatījumiem. Mēs izmantojam sīkadtnes, lai palīdzētu attīstīt mūsu tīmekļa vietni un veidotu to lietotājiem draudzīgu, labāk izprotot viņu vēlmes. Sīkdatnes ļauj serverim identificēt Jūsu datoru, uzlabojot Jūsu pieredzi tīmekļa vietnē. Piemēram, atkārtoti apmeklējot mūs vietni un izmantojot tikai ar paroli pieejamas sadaļas, tās ļauj izvairīties no atkārtotas datu ievades.

Lai gūtu vislabāko lietošanas pieredzi mūsu tīmekļa vietnē, iesakām atļaut sīkdatnes. saglabāt. Ja tomēr vēlaties tos noraidīt, varat to izdarīt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus.

Iegultais saturs no citām vietnēm

Mūsu vietnē var būt iegults saturs, piemēram, videoklipi, attēli, raksti utt. Iegultais saturs no citām vietnēm darbojas tieši tāpat, it kā Jūs apmeklētu origiģinālo satura vietni.

Šīs vietnes var apkopot datus par jums, izmantot sīdatnes, iegult papildu trešo pušu izsekošanu un uzraudzīt jūsu mijiedarbību ar šo iegulto saturu, tostarp izsekot jūsu mijiedarbību ar iegulto saturu, ja jums ir konts un esat pieteicies šajā vietnē.

Drošība

Mēs piedāvājam maksimālu aizsardzību pret personisko datu un norēķinu informācijas zaudējumu, ļaunprātīgu izmantošanu un neautorizētu piekļuvi šai informācijai. Datu pārraide starp Jūsu interneta pārlūkprogrammu un mūsu serveri tiek nodrošināta ar 128 b drošligzdu slāni Secure Sockets Layer (SSL).

Saites uz citām vietnēm

Lūdzam ievērot, ka šī privātuma politika attiecas tikai uz klikk.lv tīmekļa vietni. Tā kā mūsu mājaslapā var parādīties saites arī uz citām tīmekļa vietnēm, iesakām pirms jebkāda veida personisko datu ievades šajās vietnēs iepazīties ar to privātuma politiku. Mēs neuzņemamies atbildību par citās tīmekļa vietnēs ievadītiem personas datiem un citu personisku informāciju.

Scroll to Top

KLIKK centrs slēgts līdz ierobežojumu atcelšanai.