KLIKK Racing

Drifta un kartinga satikšanās

KLIKK tikai sākas ar Baltijā vienīgo divlīmeņu elektrokartinga trasi, taču ar to mūsu ambīcijas tikai aug.

Dažkārt šķietami nesavienojamas lietas ir pilnīgi loģisks dažādu sakritību iznākums, īsāk sakot, klusajos ziemas vakaros ir dzimusi KLIKK ambīcija, sapnis vai realizējusies neapzināta vēlme. Saprotamā valodā, padalīsimies, kāds ir mūsu ceļš no KLIKK centra elektrokartingam līdz pašu drifta auto!

Jā, KLIKK centrā ir radusies jauna kustība “KLIKK racing”, kurā ne tikai apvienojas karstasinīgi kartinga braucēji, bet arī iespēja sajust mūsu drifta auto riepu svilinājumus.

KLIKK centra kopiena KLIKK racing drifta automašīnas un sporta kartings

BRAUCIENS AR KLIKK DRIFTA AUTO

Ja vēlies izjust asas emocijas un garantētu vietu KLIKK racing @r.saltens un @henriks007 drifta auto

piesakies uz neaizmirstamu braucienu, rakstot uz rezervacijas@klikk.lv! Iepazīsties ar tuvākajiem iespējamajiem laikiem un dod mums ziņu! 

Pieteikumā norādi savu kontaktinformāciju, lai braucēji neaizbrauc bez Tevis 

Brauciens ar KLIKK drifta auto

KLIKK RACING

KLIKK racing – tā ir kartingu un auto sporta kustība, kurā aicinām iesaistīties ikvienu.

Drifta braucējiem ziemā daudz opciju nav, tādēļ arī siguldietim, Henrikam Duļbinskim gada sniegotākais laiks nebija izņēmums, kurā savus adrenalīna rezerves, spēka pieplūdumu un kāri pēc asām izjūtām bija jāslāpē KLIKK centra elektrokartinga čempionātos. Tur arī autosportu pamatlicējs kartings un sānslīdes sports drifts satikās. Abi ambiciozi, nu jau sevi pierādījuši gan darbos, gan sasniegumos, nolēma apvienoties un sasniegt sapņus, nē, reālus mērķus, pārspēt iepriekšējo gadu titulus un būt pārliecinošam tajā, ko esam izvēlējušies darīt.

KLIKK RACING
Scroll to Top