Atsauksmes

KLIKK atsauksmes
0
56 atsauksmes
4.9/5

4.9

11 atsauksmes

4.9

45 atsauksmes

Emils Rengarts

Es ar nepacietību gaidīju Siguldas iekštelpu skeitparku, tas ir bijis nepieciešams Siguldā jau daudzus gadus, tādā ziņā, ka ziemā braucējiem nekas cits neatliek kā braukt uz Rīgu, bet tas prasa daudz resursus no cilvēka kā arī laiku.

Ronans Lazdans

“Visvairāk no visiem, klikk parks ir next level un nevaru sagaidīt kad varēšu lidināties pa viņu 😈, sagaidu labu atmosfēru, labu mūziku un ziemā siltas telpas 😄.

Ronans Lazdāns
Laila Zirbulite-Ergle

“Superīga vieta bērnu izklaidēm! Ziemā forši paslidojām ar bērniem! Iesaku! 👌 ”

Laila Zvirbulīte - Ērgle
Niks Borits

“Esmu gadiem gaidijis to brīdi, kad Siguldā attīstīsies šie sporta veidi un būs pieejams šāds skeitparks. Ceru, ka rampas būs lielas, ar dažādām grūtību pakāpēm. Domāju, ka šis jaunais centrs palīdzēs attīstīties visiem sportot gribētājiem.”

Niks Borīts
Marita Cilinberga

“Šāds centrs noteikti ir vajadzīgs Siguldā, tas ļaus bērniem, jauniešiem un arī vecākiem pavadīt laiku kopā un izklaidēties. Žēl, ka šī brīža situācija neļauj šo centru atvērt un tam darboties.”

Mairita Cilinberga
Klikk

“Forši, ka tiek veidotas šādas izklaides vietas jauniešiem un ģimenēm. Gaidam, kad Klikk centrs varēs atvērties ar pilnu jaudu.

Mārtiņš Vabulis

Aizraujopšas ballītes

Ballīte KLIKK centrā, tas nozīmē svētku sajūtu un neaizmirstamus iespaidus

KLIKK dāvanu karte

Universāla un vienmēr gaidīta dāvana – prieks un jautrība KLIKK centrā!
Dāvanu kartes nopērkamas pie mums uz vietas, kā arī piedāvājam to nosūtīt ar pakomātu. Lai pasūtītu dāvanu karti attālināti, raksti pieteikuma e-pastu uz info@klikk.lv
Scroll to Top