Sports

KLIKK sports

Scooter

Treniņi ir piemēroti jebkuram vecumam un sagatavotības līmenim.

Katru otrdienu un ceturtdienu, plkst. 17:00

Treniņa ilgums - 1 stunda.

Ronijs KLIKK

“Mani sauc Ronijs. Ir simtiem triku kurus man bija jāmācās ilgi, bet braukājot ar skūteri ilgāk par 7 gadiem, esmu atradis mazos noslēpumus kā ātrāk un pareizi iemācīties trikus vai kā pareizi jāsāk braukāt. Ja tu lauz galvu kā uztaisīt to vienu triku vai nezini kā iesākt braukāt, esmu te lai tev palīdzētu.”

Treneris

BMX

Treniņi ir piemēroti jebkuram vecumam un sagatavotības līmenim.

Katru pirmdienu, plkst. 17:00

Treniņa ilgums - 1 stunda.

Kristaps Reimanis

“Mani sauc Kristaps, esmu sponsorēts BMX braucējs un pārstāvu Ņujorkas kompāniju KINK BMX, kā arī braucu PARBMX komandā, kas ir lielākais bmx veikals Baltijā. Esmu piedalījies dažādos video projektos Spānijā, Grieķijā un citviet Eiropā, kā arī ieguvis godalgotas vietas starptautiskās sacensībās. Papildus BMX treniņiem, paralēli trenējos arī boksā un MMA, kas manuprāt lieliski audzina disciplīnu, uzlabo veiklības un līdzsvara prasmes. Vēlos savas zināšanas un prasmes nodot citiem, tapēc piesakies BMX treniņiem KLIKK centrā!”

Treneris

Skateboard

Treniņi ir piemēroti jebkuram vecumam un sagatavotības līmenim.

Treniņi notiek piektdienās, sākums 18:00

Treniņa ilgums - 1 stunda.

Artis

“Mani sauc Arts. Ar skeitbordu nodarbojos jau aptuveni 20 gadus. Esmu sertificēts treneris un vadu Rīgas Skeitborda skolu, kur arī darbojos kā treneris 8 gadus. Šo gadu laikā esmu atradis, izpētījis un noslīpējis skeitborda pamatu mācīšanas tehnikas, lai varētu ikvienam dot iespēju ātri un droši apgūt vēlamās skeitborda iemaņas un trikus. Skeitbords ir ļoti daudzpusīgs sporta veids un katrs var atrast ko konkrētu, kas sniedz prieku un ļauj izjust brīvību ko sneidz skeitošana.”

Arts

Treneris

KLIKK amatieru elektrokartinga čempionāts

Amatieru elektrokartinga čempionāts. Dalībai pieteikties iespējams ikviens, kurš vēlas izjust sacensību garu un piedalīties aizraujošā piedzīvojumā.

Informācija sekos
Pieteikšanās, zvanot pa tālruni 27008090!

KLIKK Spring JAM'23

Ekstrēmo sporta veidu festivāls/sacensības “KLIKK Spring Jam”!

Informācija sekos
Pieteikšanās, rakstot uz e-pastu rezervacijas@klikk.lv

Piesakies treniņam

Treniņu laiki

Scooter

Otrdiena 17:00 – 18:00

Ceturtdiena 17:00 – 18:00

BMX

Pirmdiena 17:00 – 18:00

Skateboard

Piektdiena 18:00 – 19:00

Scroll to Top